חברות הביטוח משדרגות את היכולות האנליטיות בעזרת G-STAT!

חברת G-Stat מספקת לאורך השנים שירותים מגוונים לחברות הביטוח בתחום האנליטי וה- ML,

ומאפשרת לחברות לשדרג את יכולותיהן האנליטיות למטרות ניהול סיכונים, אקטואריה ושיווק.

 

לחברת G-Stat שנות נסיון רבות בכל חברות הביטוח הגדולות והיכרות עם העולם המורכב של הביטוח שמאפשר לה ליישם אנליטיקה בצורה מיטבית.

בשנים האחרונות ניכר ביקוש הולך וגובר לשירותים האנליטיים המתקדמים שביכולתה של G-Stat לספק ובכך לשדרג את יכולות חברות הביטוח בתחום.

G-Stat מספקת הן שירותים שוטפים והן שירותי פרויקטים עבור חברות הביטוח, ומאפשרות להם, בין היתר, לפתח מודלי תמחיר, אקטואריה, שיווק וליישם את רגולציית סולבנסי בצורה טובה ויעילה יותר.

אקטואריה וניהול סיכונים

לחברת G-Stat נסיון מוכח בפריצת דרך בתחום האנליטי עבור מחלקות האקטואריה וניהול הסיכונים בחברות ביטוח. מודל העבודה מיושם בהצלחה ומשדרג את ארגוני הביטוח ל"שלב הבא" בתחום האנליטי, תוך שכלול יכולות הגיוס והתאמת הפתרונות לצרכי הארגון.

מודלים לתמחור פרמיית סיכון

לחברת G-Stat נסיון מצטבר נרחב לאורך השנים בפיתוח מודלי תמחור רכב-רכוש, דירה, חיים ועוד. לחברה Best Prectice בפיתוח מודלי הסתברות לתביעה ונזק בהינתן תביעה המתבסס על מקרי העבר והמערכות השונות בארגון. פיתוח המודל מבוצע באופן המקצועי והיעיל ביותר ובליווי מיטב המומחים בתחום.

ייעול העבודה האנליטית בארגון

בעקבות ריבוי מערכות ומורכבותן, הסביבות האנליטיות בעולם הביטוח מתאפיינות בתהליכים מורכבים ולעיתים בעבודה של "טלאי על טלאי" המקשים על ביצוע שינויים ושחזור ניתוחים שבוצעו. לחברת G-Stat היכולת המוכחת ל"עשות סדר" וליצור סביבה אנליטית מסודרת ונכונה, המאפשרת לתחזק ולנהל את העבודה האנליטית ביתר קלות.

יישום רגולציית סולבנסי

חברת G-Stat מיישמת בהצלחה את רגולציית סולבנסי לחברות ביטוח רבות, תוך ייעול תהליך הדיווח לפיקוח ודיוק מיטבי שלו.

מודלים מתקדמים

G-Stat מציעה לחברות הביטוח מגוון פרויקטים המתאימים לצרכים העסקיים של החברות, כדוגמת: אישור מהיר לתביעות, ML לאיתור הונאות ביטוח, קביעת יעדי סוכנים, חיזוי חידוש או תביעת ביטוח ועוד.

מעבר לעולמות ה- Big Data

חברת G-Stat מלווה את ארגוני הביטוח במעבר לעולם האנליטי החדש ומחזיקה בידע ייחודי ליישום יעיל ונכון של סביבה אנליטית בעולם ה- Big Data ותוכנות ה- Open Source השונות. המעבר מאפשר לחברות למנף את המידע הדיגיטאלי, לייעל את השירות ללקוח ולחזק את הקשר עם המבוטח.

חברת G-Stat מאפשרת לארגוני הביטוח לעשות את פריצת הדרך בתחום האנליטי ולנצל טוב יותר את הנתונים הקיימים לצורך שדרוג התוצאות העסקיות בתחום האקטואריה, ניהול הסיכונים והשיווק.

מגוון השירותים שלנו בתחום:

שירותים אנליטיים ו- DS שוטפים בתחום, תוך מתן ליווי מקצועי לעובדים

גיוס עובדים מיומנים, ליווי צמוד של מומחי החברה, הכשרה, הדרכות וקורסי ML

יישום פרויקטי פיתוח מודלים בתחום, תוך הפעלת השיטות והכלים המתקדמים ביותר.

ממגון לקוחות החברה בתחום הביטוח

החברה מקדמת את לקוחותיה ביישום פתרונות בתחום האקטואריה, ניהול הסיכונים והשיווק,
המשולבים במערכות הארגון ומספקים באופן שוטף תוצרים עסקיים מבוססי DATA

Come Back With Details