זיהוי הונאות, מעילות והלבנת הון בעזרת שיטות ה- ML המתקדמות ביותר!

חברת G-STAT משלבת מומחיות ביישום מודלי ML המתקדמים ביותר, לצד ניסיון מוכח בפיתוח מודלים מתוחכמים ויעילים בתחום

המאפשרים לארגון לעבוד יעיל יותר, להגיב מהר יותר ולמנוע את המקרה הבא.

 

בעולם מורכב כמו עולם ההונאות, המעילות והלבנת ההון, החוקים העסקיים אינם עומדים בקצב השינוי והתחכום ומערכות הניטור מתמלאות התראות שווא. כוחו של ה- ML לבצע זיהוי המקרים בשיטות מתקדמות המאפשרות למקד טוב יותר את התראות ולמנוע את המקרה הבא.

בהתאם, פיתחה  G-Stat שיטת עבודה לפיתוח מודלי ML שהוכיחו את יכולתם לשדרג את יכולתו של ארגון לזהות את המקרים הבעייתים מהר ויעיל יותר, ובכך להפחית את התראות השווא והמשאבים הנדרשים לאיתור ההונאות, מעילות והלבנת הון.

לחברה ידע וניסיון בפיתוח מודלים מסוג Superviesd ו UnSupervised שהוכיחו את עדיפותם על פני מערכות, חוקים ואלגוריתמים מקבילים במספר ארגונים גדולים ומובילים.

איתור הונאות במגוון תחומים

לחברת G-STAT נסיון מוצלח באיתור הונאות בטרנזקציות בבתי עסק, משיכות כספים מכספומטים, העברות כספים, סליקות בבתי עסק, חדרי מסחר ועוד. שיטת העבודה משלבת ידע עסקי, בניית פרופיל בצורה חכמה והפעלת שיטות ה- ML המתקדמות לצורך איתור ההונאות והפחתת מקרי התראות השווא.

איתור מעילות

החברה פיתחה מספר מודלים המאפשר לנטר את הצוות הפנימי ולהציף מקרים לבחינת חשד למעילות. שיטת העבודה מאפשרת לזהות בעזרת כלים מתקדמים מקרים אנומליים הדורשים תחקור נוסף. השיטה הוכיחה את יעילותה בעולמות עסקיים שונים.

איתור מקרי הלבנת הון ומימון טרור

חברת G-Stat פיתחה למספר ארגונים מהמובילים במשק מודלים העוזרים לאתר בצורה חכמה יותר מקרים החשודים בהלבנת הון ומימון טרור והדורשים דיווח לרשות. בעולם בו הרגולציה בתחום מתהדקת והדרישה לשימוש במודלי ML מתעצמת, לחברה G-Stat הידע והניסיון המוכח ליישם את המודל המתאים לצורך זה.

בניית כלי תחקור לבקרים

חלק חשוב בעולם איתור ההונאות, מעילות והלבנת ההון הינו יכולת תחקור מהירה ויעילה של המקרים המוצפים ע"י המודלים השונים. G-Stat פיתחה דוחות המאפשרים לזהות מקרים ויזואלית, לבחור את המקרים הרלוונטיים ולבצע עבורם drill down לעומק הנתונים, ובכך לאפשר לבקרים תחקור מהיר של המקרים.

יישום ב- Real Time

יכולת תגובה מהירה והקפצת התראה בזמן אמת הינם צרכים חשובים כדי למנוע את המקרה הבא לפני שיהיה מאוחר מידי. לחברה יכולת מוכחת ביישום מודלים מסוג זה בזמן אמת, כולל תהליכי עדכון נתונים והפעלת נוסחת המודל. הניסיון המצטבר של G-Stat בעבודה על סביבת Big Data משדרג את היכולות ליישום מהיר ויעיל.

התאמת המודל לצורך ושילוב ידע עסקי

G-STAT הינה חברה ותיקה בארגונים גדולים המחוברת לצרכים העסקיים של לקוחותיה. בהתאם, החברה יודעת להתאים את המודל המתאים לצורך העסקי, ולשלב לא רק מודלי ML מתוחכמים, אלא פרויפילי התנהגות המבטאים את הידע של הגורמים המומחים בתחום, שילוב זה מאפשר לאתר מקרים נכון וטוב יותר ולהפחית התראות שווא.

חברת G-Stat הנה החברה בעלת השילוב הייחודי בין מומחיות ב- ML וניסיון מוכח בתחום איתור ההונאות, מעילות והלבנת הון. העבודה בתחום מתבצעת בליווי מומחים ש"עשו את זה" בהצלחה בעבר

מגוון השירותים שלנו בתחום:

שירותי Data Science שוטפים בתחום, פיתוח ותחזוקה של מודלים תוך תמיכת מומחים.

גיוס עובדים מיומנים, ליווי צמוד של מומחי החברה, הכשרה, הדרכות וקורסי ML

יישום פרויקטי פיתוח מודלים בתחום, תוך הפעלת השיטות והכלים המתקדמים ביותר.

ממגון לקוחות החברה בתחום איתור ההונאות, מעילות והלבנת ההון

החברה מקדמת את לקוחותיה ביישום פתרונות איתור הונאות, מעילות והלבנת הון,
המשולבים במערכות הארגון ומספקים באופן שוטף, בתדירות מוגדרת או בזמן אמת,
התראות לפי חומרה, דוחות לתחקור המקרים והמלצות לפעולה רלוונטיות

Come Back With Details